Nie ma skutecznych w 100% botów dopasowanych pod każde warunki, żeby zmieniał się sam w trendzie spadkowym, wzrostowym i konsolidacji. Rynek jest zmienny, a każdy uczestnik tego rynku widzi inne rzeczy, każdy ma inne spojrzenie, może w dużym znaczeniu podobne.
Posiadam własny portal analityczny pod giełdę Binance, na grupie Cryptionis, opisuje wykryte formacje świecowe w atrakcyjnych miejscach lecz to jest rynek trzeba brać pod uwagę fałszywe wybicia, najważniejsze to łapać dołki i mieć w portfelu trend wzrostowy, grając longi, oczywiście odwrotnie grając shorty.
Wbijaj na Cryptionis, dowiesz się więcej o giełdzie, niebawem robię aktualizacje do śledzenia formacji świecowych, powiadomienia, alerty, raporty.