• Ten temat jest pusty.
Oglądasz 13 wpisów - 1 przez 13 (wszystkich: 13)
  • Autor
    Wpisy
  • #51212

    Satoshi
    Moderator

    Dalej ktos wierzy, że wygrana xrp przyniesie wystrzał kursu? Wydaje mi sie, że to nic nie zmieni, a xrp po prostu będzie nadążać za btc, jak ten osiągnie np 100 tys $ to xrp osiągnie poprzednie ath i tyle. A jakie są Wasze typy?

    #51213

    Mietek
    Gość

    Poczekaj aż bedzie ISO potrzebne.

    #51214

    Michał
    Gość

    Poprzednie ath jest moim celem od października 2020 ?

    #51215

    Marcin
    Gość

    Nie jest to w interesie ripple aby xrp osiągało Ath

    #51216

    Marcin
    Gość

    jeśli coin xrp byłby drogi to ludzie by sie przerzucili na inne tańsze, więc jaki to miałoby sens

    #51217

    Mateusz
    Gość

    Cytując klasyka „Poczekaj do X” gdzie w miejsce X wstawiasz nazwe miesiaca ktory jak juz sie pojawi, to zmieniasz na kolejny odległy ?

    #51218

    Leszek
    Gość

    To solidna waluta, zatem żadnych wystrzałów tylko do 2$ dojdzie…

    #51219

    Mateusz
    Gość

    Ludzie słabej wiary, to nie sprint a maraton.

    #51220

    Sebastain
    Gość

    2+2=XRP

    #51221

    Piotr
    Gość

    HODLujemy. Jak nie teraz to w przyszłej hossie lecimy drogą choćby Solany.

    #51222

    Patryk
    Gość

    Kisząc cały czas xrp nic się nie ugrało w tej hossie, nawet ostatnie przesunięcie sprawy na koniec lutego było nie przez SEC, a za obopólną zgodą. Ktoś kto z xrp wyszedł zrobił kilka x na kapitale i dzięki temu teraz może to xrp odkupić w kilka razy większej ilości niż twardzi hodlerzy. Sorry, taki mamy klimat.
    Kolejna sprawa to taka że xrp to nie jest Coin store of value jak BTC. Jego zadaniem nie jest rosnąć na cenie. To coin utility, a użyteczność w tym przypadku nie jest równa wzrostowi ceny. Nawet narracja przez ludzi od Ripple na Twitterze przez ostatni rok się zmieniła w tym aspekcie. To co, kto ma rację. Fani xrp, czy ludzie z Ripple?

    #51223

    Lukasz
    Gość

    I gdzie te sparki ?

    #51224

    Katarzyna
    Gość

    Ja uważam, że nie dojdzie do rozprawy sądowej. Oni będą się tak odbijać jakby grali w kulki. I uważam też, że gdyby doszło do realnych potyczek sądowych, sąd leży ?

Oglądasz 13 wpisów - 1 przez 13 (wszystkich: 13)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

[snax_content]