• Ten temat jest pusty.
Oglądasz 9 wpisów - 1 przez 9 (wszystkich: 9)
  • Autor
    Wpisy
  • #99199

    Majdan
    Moderator

    Cześć , mam takie pytanie,mianowicie chciałbym wpłacić mały kapitał na giełdę binance. Jest jeden problem nie wiem który sposób będzie najodpowiedniejszy i najtańszy. Myślałem żeby kupić BTC na inpay.pl i wpłacić na giełdę,ale czytałem że prowizja za transakcje BTC może być bardzo wysoka. Orientujecie się ile może wynosić prowizja za przesłanie BTC za około 300zł? Z góry dzięki .

    #99200

    Krzysztof
    Gość

    LiteCoin

    #99201

    Marcin
    Gość

    z 50 euro nawet

    #99202

    Frank
    Gość

    Spróbuj na coinroom kupić eth

    #99203

    Krzysztof
    Gość

    Game ma niskie

    #99204

    ᚲᚱᛉᚣᛊᛁᛖᚲ
    Gość

    unikaj kantorów, kursy są zawsze przeszacowane + kosmiczne prowizje. chyba że chcesz mieć BTC na wczoraj. albo tanio, albo szybko, wybieraj 🙂

    #99205

    Cyprian
    Gość

    za 300 zl to szkoda zachodu

    #99206

    Przemek
    Gość

    przelew na abucoins -> XRP -> opłata to 0,5 XRP czyli grosze w porownaniu do 50 zl jak przy btc

    #99207

    Piotr
    Gość

    ja mam trochę inne pytanie, nie będę zakładał nowego tematu, zapytam tutaj. Mam w portfelu BTC (jakieś 300zł) jeśli teraz bym chciał przelać to na Bitbay to pobierze prowizje 50zł ???

Oglądasz 9 wpisów - 1 przez 9 (wszystkich: 9)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

[snax_content]