• Ten temat jest pusty.
Oglądasz 4 wpisy - 1 przez 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy
  • #89311

    Satoshi
    Moderator

    Cześć jestem nowy i się uczę. Czy nieduże kwoty (kilka tys) w xrp trzymac na bitbayu bez obaw czy przelać je na exodusa? I czy zwracac uwagę ze exodus pokazuje mniejszy kurs? Wie ze korzysta z innej giełdy ale czy mam się tym sugerować ?

    #89312

    Maciej
    Gość

    Cześć Mateusz.
    Pierwsza zasada, jaka panuje na krypto – trzymaj wszystko w portfelu. Oczywiście, każda transakcja Bitcoinem kosztuje, dlatego przesyłanie na miesiąc Bitcoina i myślenie po miesiącu o przelewie go z powrotem na giełde nie ma sensu, ale w przypadku XRP opłata jest tak mała, że płacisz jedynie za aktywację XRP na danym portfelu (20XRP). Czyli przesyłasz pierwszy raz na jakiś portfel XRP to płacisz 20 XRP za jego aktywację. Potem cenę transakcji sprawdzasz sobie na stronkach takich jak https://bitinfocharts.com/pl/comparison/bitcoin-transactionfees.html – i to jest kwota, jaką zapłacisz.
    Podsumowując, jeśli zamierzasz trzymać XRP przez 2 miesiące, to potrzymaj na giełdzie. Ale jeśli na dłużej z zamiarem nie tradowania, a hodlowania – prześlij na portfel.
    Polecam Exodus, Trust Wallet oraz Ledger z takich najpopularniejszych. Daj znać, co wybrałeś oraz czy wyczerpująco podałem Ci odpowiedź na Twoje pytanie ;))

    #89313

    Mateusz
    Gość

    Mam zamiar trzymac az sie ruszy 🙂 licze na skok po wygranej sprawie.. Uwazam ze dlugoterminowo zyska więcej % niz btc bądź eth

    #89314

    Patrycja
    Gość

    Możesz jeszcze wrzucić na oszczędzanie.

Oglądasz 4 wpisy - 1 przez 4 (wszystkich: 4)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

[snax_content]