• Ten temat jest pusty.
Oglądasz 6 wpisów - 1 przez 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #86450

  Sober
  Członek

  Co jest z ZCL :O

  #86451

  Marcin
  Gość

  Były informcje, że developerzy ZCL będą się teraz zajmować BTCP, więc część środowiska położyła labe na ZCL. Na Bittrex Wallet/ZCL ma ciagle komunikat, że nie przyjmuje wpłat/wypłat więc ruch jest w zamkniętym kręgu, tych co trzymali ZCL na Bittrex. Tradesatochi się sypie (chyba nie udźwignęli ruchu), bo jako jedyni wspierali Forka, to znaczy jak tam się trzymało ZCL, to się dostanie BTCP. Trzeba chyba czekać, aż się odblokuje możliwość wpłat/wypłat ZCL na Bittrex, choć może to oznaczać, że ci co mają ZCL, to zaczną wpłacać ZCLa na giełdę i ceny jeszcze bardziej spadną. Sam nie wiem, co robić.
  .
  Co do trzymania na Longa, to na filmie Phila Koniecznego widziałej, jak to ludzie w Japoni kupili akcje w latach 90tych na górce i na razie giełda nie wróciła do takiego poziomu. To oczywiście extremum, ale kto powiedział, że ZCL ma przetrwać. 🙁 Może przetrwa, a może nie, zakładam, że jeśli nie, to może BTCP przetrzyma to lepiej. 🙂

  #86452

  Sew
  Gość

  ZCL umiera

  #86453

  Michał
  Gość

  Dobrze ze kopalem to tylko przez 5 dni 🙂 przepraszam sie z ETH 😉

  #86454

  Wojciech
  Gość

  Spada bo nigdy nie miał wartości, nawet w grudniu jego wartość wynosiła koło 10 $, skoczył na 200 na początku stycznie wraz z wiadomością ze będzie fork i dostanie się za BTC i za ZCL tyle samo BItcoin private jeden do jednego. Wiec jak już wszyscy dostali to sprzedają ZCL bo na pewno upadnie.

  #86455

  Michał
  Gość

  Jest juz wallet wiec można zamienić ? jest szansa ze po zamianie się zarobi …

Oglądasz 6 wpisów - 1 przez 6 (wszystkich: 6)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

[snax_content]