• Ten temat jest pusty.
Oglądasz 3 wpisy - 1 przez 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #136751

  Satoshi
  Moderator

  Cześć,�Natrafiłem na nową grę na telefon w której możemy zarobić prawdziwe pieniądze oraz stworzyć własnego zwierzaka NFT, bez wkładu własnego. Gra nazywa się IguVerse i jest dostępna zarówno na Androdzie i ISO. Gra jest połączona z coinem $IGUP
  Gra jest bardzo prosta na starcie mamy do wyboru jeden z wielu pakietów w każdym z pakietów możemy stworzyć własne zwierzątko NFT. Jeśli mamy talent graficzny sami możemy go narysować i wrzucić, a jeśli nie za dobrze idzie nam rysownie możemy skorzystać z generatora który działa za pomocą naszych wyborów. Każdy z pakietów dropi nam każdego dnia odpowiednią ilość Coinów IGUP.
  O naszego Zwierzaka musimy dbać (karmić go by jego zdrowie nie spadło do zera) bo wtedy on nam umiera. Możemy zdobywać dodatkową energie którą również możemy wymienić na dodatkowe Coiny. Jeśli o zwierzaka będziemy dbać będzie dawać nam on coraz większe profity.
  Energie możemy zdobywać poprzez:�-wychodzenie z zwierzakiem na 15 min spacer w którym IRL musimy zrobić 1km.�-Granie w grę podobną do gry w którą gramy jak wywali nam neta�-zadania typu: podłącz swojego Instagrama czy TikToka.
  Darmowy Pakiet oferuje stacking 30 IGUP dziennie co w wolnym liczeniu po dzisiejszym kursie jest to 2.1 zł dziennie. Tym pakietem możemy zarobić na płatny pakiet, który zarabia już 25zł dziennie itd.. Są pakiety, które zarabiają po 500 zł dziennie!�
  Gierka warta uwagi zwłaszcza, że jest zrobiona bardzo ładnie oraz w przyszłości będziemy mogli integrować się z innymi zwierzakami czy sprzedać nasze przepiękne NFT.
  * Reflink: https://iguverse.com/download/r/5wk8db9a
  Lub możecie dodać działające już konto w zakładce mój kod polecający : 5WK8DB9A�Z kodem dodatkowe zwierzaki wychodzą taniej!!
  Służę radą i pomocą. Dbajcie o zwierzaki!

  #136752

  Eryk
  Gość

  Jeżeli dobrze rozumiem te pakiety, to wyglada to na schemat Ponziego. Możesz coś więcej napisać o tym?

  #136753

  Arek
  Gość

  To zwykły scam i ponzi. Jest już o tym na necie ?

Oglądasz 3 wpisy - 1 przez 3 (wszystkich: 3)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

[snax_content]