Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #21417

    Satoshi
    Moderator

    Czy ktoś z was zamawiał ostatnio Ledger Nano S?
    przejrzałem tutoriale i na wszystkich Ledgerach są wgrane już apki itd, wiem, że teraz jest Ledger Live ale nawet na tutorialach po tej aktualizacji Ledgery przedstawione na filmach mają poinstalowane niektóre opcje (nawet te po wprowadzeniu Ledger Live).
    Na moim Ledgerze nie ma nic prócz ustawień (settings). Zastanawiam się czy to teraz standard czy mój egzemplarz jest podejrzany?
    To samo tyczy się wybierania klucza – inny sposób potwierdzenia fraz klucza, nie spisuje się słów, tylko są gotowe podane do przeklikania i wyboru, a weryfikacja polega na wpisaniu ponownie wszystkich słów po kolei jak były spisane przy tworzeniu klucza.
    A jak jest u osób które statnio kupiły Ledgera? Dajcie znać jak u was to teraz wygląda.
    Ledger był kupiony od producenta poprzez jego stronę, na promocji w okolicach czarnego piątku – ale jestem przokonany że poprzez ich stronę,
    folia ochronna na kocówkach kabla USB była naruszona i zatarta (lekko odklejona i zabrudzona) – tak jak by go ktoś używał ale biorę pod uwagę że przy pakowaniu lub produkcji tez mogła się zabrudzić.

    Być może Ledger coś zmienił w programie ale nawet na ich stornie opisują to nieco inaczej .

    Pozdrawiam

Oglądasz 1 wpis (wszystkich: 1)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

[snax_content]