Oglądasz 5 wpisów - 1 przez 5 (wszystkich: 5)
  • Autor
    Wpisy
  • #21297

    Satoshi
    Moderator

    Binance wprowadzając PAX/BTC. Rozlegulowal system mojego bota. Piszę to by was poinformować.
    Przy sprzedaży BTC wyżej o 3 procent, nie idzie osiągnąć już takiego samego zysku co kilka dni temu. Co ciekawe są chwile (dosłownie sekundy) gdzie BTC poniżej tych 3 procent ma większą wartość w USDT. Ale bot Binance jest tak szybki że nie pozwala mi się w te kilka sekund wcisnąć w rynek. Więc czekam aż dobije do tych 3 procent. Sprzedaje i dosłownie znowu wskakuje to samo co pisałem wczesniej. Te sytuacje są już na każdej transakcji która przeprowadzam LIVE. Jak na moje oko to Binance handluje jak nikt nie patrzy.
    Ps już się nawet nie opłaca handlowa z kilku setnymi procentami. Jak policzycie ile to się przekonacie. Ale dziwi mnie ilość właśnie tych (nieopłacalnych) transakcji. To raczej nie użytkownicy.

    #21298

    Maciej
    Gość

    O co chodzi z tym PAX?

    #21299

    Marcin
    Gość

    Nie wiem o co chodzi. Ale jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o $$$. Tak jak mają krypto o nazwie ETF. I nikt nie wie co to tam robi. Sprawdzić można w liście kryptowalut w portfelu

    #21300

    Jac
    Gość

    Co to temat skasowałeś ? Marcin Lenda nieuku.

    #21301

    Marcin
    Gość

    Tym razem szybki zysk Binance na ETH to się stało w 4 sekundy. Pamiętam jak bodajże w marcu taki spadek i skok był pierwszy raz. Tamtego czasu Binamce zwaliło winę na hakerów. Dziś dzieje się to na każdej krypto. I nikt nie zwraca na to uwagi. A volumen obrotu nagle skacze z 50 na 5000 i wraca na 50.

Oglądasz 5 wpisów - 1 przez 5 (wszystkich: 5)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

[snax_content]