• Ten temat jest pusty.
Oglądasz 9 wpisów - 1 przez 9 (wszystkich: 9)
  • Autor
    Wpisy
  • #132058

    Satoshi
    Moderator

    Pochwalę się jaką wtopę wczoraj zaliczyłem? Gdy zobaczyłem że RSI na doge wyniósł 96 na 15 minutówkach, na tej największej świecy wczoraj, w pośpiechu myślałem o schorcie a obstawiłem longa na X10. Po paru sekundach zorientowałem się że to long i w tym momencie dostałem komunikat że pakiet internetowy wyczerpany. Jak złapałem wifi to byłem już 160$ na minusie. Odbiło do 60$ na minusie i zamknełem pozycje. Pośpiech to zły doradca ??

    #132064

    Wiktor
    Gość

    Serio ktos gra na dźwigniach? :p

    #132062

    Mariusz
    Gość

    Jaki broker?

    #132065

    Robert
    Gość

    No uczymy się na błędach a z dźwignią jest jak z h. jem i prądem, nie ma żartów jak mawiał mój wujek elektryk ?.
    ps. ale kto sie sie nauczy grac na dźwigniach może zarabiac zawsze i na hossie i na bessie.
    R. Zaorski zarabia miliony głównie shortując?

    #132063

    Marcin
    Gość

    To i tak mało kosztowna lekcja 😉

    #132060

    Przemysław
    Gość

    Shortowanie w hossie ma sens ?

    #132059

    Dariusz
    Gość

    Ja miałem 100$ na long w usd/eth zrobiłem 1700$ na Plus w 15 minut eth spadło i mnie wyzerowało zaznaczam że grałem na dźwigni ×100 od wejścia do wyzerowania 4 godziny

    #132066

    Grzegorz
    Gość

    to h… nie wtopa ?
    ja pomyliłem adres portfela z adresem kontraktowym i 1.8k$ ? pyk , jak kamieniem w wodę ?‍♂️

    #132061

    Krzysztof
    Gość

    Dobrze, ze choć na mniejszym minusie zamknEłeś. W każdym razie gratuluję, że masz jaja się przyznać. Większość wszyscy na plus ?

Oglądasz 9 wpisów - 1 przez 9 (wszystkich: 9)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

[snax_content]