• Ten temat jest pusty.
Oglądasz 4 wpisy - 1 przez 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy
  • #125648

    Satoshi
    Moderator

    Niestety, dzisiaj otrzymałem emaila z coinroom, w którym informują iż nie koniecznie muszą wspierać Bitcoin Gold, to będzie zależne….

    #125649

    Marcin
    Gość

    ja nie dostałęm maila

    #125650

    Mikołaj
    Gość

    Ja też nie. Pisałeś do nich? Rozwiniesz od czego będzie to zależne? I czy posiadając btc na tej giełdzie jest szansa na otrzymanie bitcoin gold na tej samej zasadzie, co w przypadku forka w czasie ktorego weszło bcc?

    #125651

    Paweł
    Gość

    Pisałem do nich kiedy byłem zalogowany na helpdesk. Pewnie dlatego odesłali mi emaila bo zapewniali iż jeśli do takiego forka dojdzie, to będą wspierać, przy czym sądziłem iż email został wysłany do wszystkich. Oto treść: “Szanowny Kliencie

    W związku z pojawiającymi się informacjami związanymi w możliwością wystąpienia w najbliższym czasie kolejnego podziału łańcucha bloków BTC, zapewniamy, iż wszystkie przechowywane na giełdzie Coinroom środki są bezpieczne. Informujemy, iż z racji, że ewentualne podziały opierają się na technologii beta, zastrzegamy sobie prawo do dowolnych decyzji odnośnie utrzymania lub zaprzestania utrzymania wsparcia dla określonego forka Bitcoin, w zależności od tego jakie problemy stworzy dany fork.”

Oglądasz 4 wpisy - 1 przez 4 (wszystkich: 4)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

[snax_content]