#70151

Maciej
Gość

Wyobraź sobie że ludzie kupują za dolary, bo wtedy jest więcej xrp. Za jednego dolara masz prawie 4 razy więcej xrp niż za 1 zł a koszty te same, w obydwu przypadkach wydajesz 1 ?

[snax_content]