#61946

Wiktor
Gość

Mordo, idź pierdol głupoty gdzie indziej, opór z tych okolic 28k zadziałał dając +/- 10% (zależy jak mierzysz) popytu. Po 2. opór to miejsce w którym ma coś zatrzymać cene z góry, nie z dołu (wsparcie)
Po 3. Zdajesz sobie sprawe że jedno miejsce, które ma zatrzymać spadki na chwilę, nie spowoduję że nagle się złamie trend na BTC?
Po 4. Ile metodologi tyle stref/poziomów na wykresie, które powinny zatrzymać spadki, a jednak tego nie robią, bo nie muszą i tyle
Po 5. I ostatnie, nie obwiniaj innych ludzi że w złym miejscu kupiłeś BTC, nie jesteśmy SmartMoney żeby decydować o tym kiedy BTC zawróci do góry i kupować idealnie w dołkach, a sprzedawać w szczytach. Zapamiętaj sobie bardzo ważną zasade w tradingu wszystkie metodologie, czy to fibo, czy to elliot, czy to płynność mają za zadanie ZWIĘKSZYĆ PRAWDOPODOBIEŃSTWO tego że rynek poleci według naszych oczekiwań, a nie dać nam magiczną władze nad rynkiem że będziemy handlować ze 100% skutecznością i będziemy wiedzieć wszystko.
I taj pewnie nikt mi nie odpiszę merytorycznie na ten komentarz to na chuj się produkować i tłumaczyć ludziom oczywiste rzeczy…

[snax_content]