#27698

Karol
Gość

?Nowa giełda kryptowalut, kopia Binance bez KYC/AML
?W sumie to nowy pomysł CZ, właściciela Binance
?Wypłaty do 2 BTC dziennie
? płynność i bezpieczeństwo Binance
?Fee transakcyjne max 0,05%.
Link do rejestracji:
https://trade.mandala.exchange/account/signup?ref=576H1X4N
Szczegoły: Binance Cloud uruchomiła prywatną giełdę w branży kryptograficznej bez KYC. Po raz pierwszy w historii Binance Cloud została uruchomiona prywatna giełda za pośrednictwem tej platformy. Prywatna giełda „Mandala” ujawniła swój główny cel po uruchomieniu za pośrednictwem Binance Cloud. Potwierdził, że z pomocą Binance Cloud będzie w stanie ulepszyć i zwiększyć wydajność swoich usług.
Giełda koncentruje się na zapewnieniu swoim użytkownikom szybkości transakcji, bezpieczeństwa i głębokości handlu. Są to kluczowe czynniki, które umożliwiają użytkownikom handel w środowisku kryptograficznym z pewnością i łatwością.
Oprócz zaawansowania usług i produktów, na giełdzie rozmawiano również o jednym z najważniejszych aspektów. Potwierdził, że jego usługi będą w pełni zgodne z zasadami i przepisami.
Jest to niezwykle ważny krok, jeśli chce zyskać ekspozycję i sukces w mainstreamie. Głównym celem jest nie tylko zwiększenie bazy użytkowników, ale także budowanie zaufania i uznania wśród mas wokół kryptowalut.
Giełda potwierdziła, że ​​ich celem jest stać się i pozostać platformą zorientowaną na klienta. Platforma, na której w równym stopniu skupiają się inwestorzy indywidualni i instytucjonalni. Głównym celem giełdy byłaby pomoc inwestorom w podejmowaniu właściwych decyzji inwestycyjnych oraz doskonalenie ich umiejętności inwestycyjnych.
Mówiąc o uruchomieniu swojej prywatnej giełdy, CTO giełdy Mandala „Zach Daniels” mówił również o Binance Cloud. Opowiedział o tym, dlaczego Binance Cloud jest tak ważnym i bardzo ważnym partnerem dla Giełdy Mandala.
Daniels wyraził, że korzystając z platformy Binance Cloud, skorzysta na swojej technologii i płynności. Jednym z najważniejszych czynników partnerstwa z Binance Cloud jest to, że platforma zapewni Mandali idealne zasoby programistyczne.
Poinformował również o korzyściach, jakie giełda Mandala zaoferuje swoim użytkownikom w początkowych fazach. Na razie giełda skoncentruje się na dostarczaniu użytkownikom innowacyjnych funkcji. Współpraca z Binance Cloud dałaby giełdzie możliwość rozwijania swoich usług tuż obok rosnącej bazy użytkowników. Dodatkowo giełda byłaby w stanie zaoferować swoim użytkownikom niskie opłaty transakcyjne.
Giełda Mandala potwierdziła, że ​​jest bardzo ostrożna i czujna, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Dlatego giełda robi wszystko, co niezbędne, aby zapewnić, że wszystkie jej protokoły bezpieczeństwa i infrastruktura są aktualne.
Giełda wspomniała, że ​​przechodzi wielokrotne testy penetracyjne, aby upewnić się, że wszystkie środki bezpieczeństwa są na miejscu. Chce zapewnić inwestorom najbezpieczniejszy i najbezpieczniejszy ekosystem handlowy.
Link do rejestracji:
https://trade.mandala.exchange/account/signup?ref=576H1X4N

[snax_content]