Obecnie czytane
Bitcoin jest wciąż żywy i ma się dobrze w Chinach

Wiele osób uważało, że banki nie mogą działać w kwestii Bitcoin (w wyniku notatki z 5 grudnia podanej przez Ludowy Bank Chin). Niektórzy zastanawiali się czy Huobi , giełda wymiany Bitcoin w Chinach, działa na pewno zgodnie z prawem w ciągu ostatnich kilku tygodni. Okazuje się, że tak, ponieważ przepisy zostały ominięte, umożliwiając klientom dokonywania wpłat i wypłat, za pomocą osobistego konta bankowego Prezesa Zarządu a nie banku. Wydaje się, że BTC China jest gotowa do ponownego przyjmowania depozytów za pośrednictwem rachunków bankowych .

Wydaje się, że może w końcu mamy odrobinę przejrzystości , jeśli chodzi o stan regulacji Bitcoin w Chinach . Rząd Chin po prostu chciał się upewnić, że mogą kontrolować wszelkie próby wykorzystania Bitcoin dla działań związanych z praniem brudnych pieniędzy. Ten kierunek i otoczenie regulacyjne faktycznie wydają się być nieco bardziej przyjazne.

Podczas gdy przepisy dotyczące wymiany Bitcoina w Chinach są teraz coraz spokojniejsze, to jednak prawdopodobnie ulegnie zmianie w którymś momencie jeszcze w 2014 roku . Możliwe, że rząd chiński może zgotować kilka specjalnych pozwoleń i procedur rejestracji na giełdach w kraju. Wydaje się, że wymiana Bitcoin w Chinach jest legalna teraz, i Bobby Lee nie musi nadmiernie się martwić o przyszłość BTC Chinach.

O autorze
Bitcoiny